C.r.e.a.

C.r.e.a. Kozmetik Çözümleri

C.r.e.a Kozmetik Çözümleri, Türkiye kozmetik sektörünün önde gelen Aromel Kozmetik’in eski kurucu ortaklarının 40 yılı aşkın tecrübesiyle kurduğu bir şirkettir.

2007 yılının Ocak ayında, merkezi İzmir olarak kurulan şirketimiz, aerosol bazlı ürünler başta olmak üzere bay, bayan parfüm, bay, bayan deodorant, oda spreyi, traş köpüğü, saç spreyi ve köpüğü, el ve vücut köpüğü gibi ürünlerini, 3500 metrekare kapalı, 10,000 metrekare açık alan üzerine kurulu modern tesislerinde üretmektedir.

C.r.e.a Kozmetik Çözümleri olarak, ürünlerimizi tasarım aşamasından müşterilerimize vardığı son noktaya kadar her aşamasını en ince ayrıntısına kadar özenle takip ederek esans, şişe, kapak, valf gibi malzemeleri dünyanın önde gelen tedarikçilerinden sağlayarak dünya kalitesinde ürünler üretmekteyiz

C.r.e.a Kozmetik Çözümleri, Hollanda, Almanya, İngiltere, İspanya, Portekiz, Dubai, Rusya, Afrika, Fransa, Sırbistan, Bulgaristan, Hindistan, başta olmak üzere yurtdışında birçok ülkeye hem özel markalı ürünler hem de kendi markalarının satışı olmak üzere ihracat yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Dünya standartlarında, kaliteli ürünler üretip dünya çapındaki müşterilerimize en iyi şartlarda hizmet vermeye devam etmektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, çalışanlarımıza,topluma ve çevreye saygı çerçevesinde yürüttüğümüz faaliyetlerimizi güven ve dürüstlüğe dayanan çalışma ortamında devam ettirmek değerlerimizin başında gelir.

ISO 9001:2000 Quality Certificate by TÜV Süd, (Germany)
REACH
GMP
Responsible Person